TWOJE OSTATNIE WYSZUKIWANIE

Newsletter

Zamknij

Oferty powitalnej

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać najnowsze oferty

Przykład: przykład@mail.com lub 123456789 Proszę wprowadzić e-mail lub numer klienta. Niewłaściwy format. Proszę usunąć spacje, znaki specjalne i akcenty.

Usługi La redoute

Bezpieczeństwo

Płatności przez internet są w każdym momencie w100% bezpieczne!

Bezpieczeństwo transakcji

Serwer jest szyfrowany i wszystkie dane są kodowane(protokół SSL Netscape).

Możesz podać:
• numer karty,
• jej datę ważności,
• kryptogram.

Te informacje są weryfikowane przez różne serwery uwierzytelniające konieczne, aby uniknąć nadużyć i oszustw.

Odbiór zamówienia

W punkcie odbioru obsługa poprosi o przedstawienie dowodu tożsamości, jak również karty, która posłużyła do płacenia zamówienie. To jest dodatkowe zabezpieczenie.

Bezpieczeństwo danych

W celu zapewnienia bezpieczeństwa płatności La Redoute używa usług dostawców OGONE z certyfikatem PCI-DSS. Ta norma jest standardem bezpieczeństwa międzynarodowego, która ma na celu zapewnić poufność i integralność danych posiadaczy kart, jak również zapewnić ochronę danych kart i transakcji.

Podczas składania zamówienia opłaconego kartą bankową nasz system przyjmowania zamówień łączy się w czasie rzeczywistym z systemem OGONE, który zbiera dane i przeprowadza rożne weryfikacje, aby nie dochodziło do nadużyć i oszustw.
Dane są przechowywane na serwerach firmy OGONE i nie są nigdy przekazywane na serwery La Redoute. System OGONE żąda autoryzacji od banku i przekazuje nam numer transakcji, który umożliwia przeprowadzenie transakcji za autoryzowaną kwotę.

Aby obciążyć konto przy fakturowaniu lub odzyskać kwotę po zwrocie towaru,
system OGONE zachowuje dane bankowe powiązane z numerem autoryzacji przez czas konieczny do realizacji transakcji (płatność po wysyłce towaru) i przetworzeniu ewentualnych reklamacji (zwroty, spory).

  • ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER
    45 ZŁ W PREZENCIE,
    ZA MINIMALNĄ KWOTĘ 220 ZŁ

  • Zapisz się na nasz newsletter, aby nigdy nie przegapić żadnej promocji i otrzymywać z wyprzedzeniem wszystkie modowe nowinki
  • Przykład: przykład@mail.com lub 123456789 Proszę wprowadzić e-mail lub numer klienta. Niewłaściwy format. Proszę usunąć spacje, znaki specjalne i akcenty.

*Koszt połączenia lokalnego.

Zapraszamy do La Redoute! Niech francuska moda przyjdzie do Ciebie ... Na La Redoute.pl można zamówić odzież online z dostarczeniem do domu! Od sezonu must-haves po obniżonych cenach do świata znanych marek: Adidas, Nike, Puma, Converse, Levis, Kaporal ... Zapraszamy na rabaty i kody promocyjne z mody damskiej, odzież dla kobiet: sukienki, spódnice, Spodnie damskie, Kamizelki damskie, strój kąpielowy kobiety. Odzież dla dzieci: odzież dla niemowlę, odzież dziewczyna, odzież chłopak. Odzież dla mężczyzn: bluzki mężczyzn, mężczyźni koszule, mężczyzn spodnie, mężczyźni, kamizelki, Dżinsy męskie, stroje kąpielowe mężczyźni. Zamów tym sezonie buty: buty kobiet, dzieci Obuwie, męskie buty. Duże Rozmiary: duże bielizna rozmiary, duże rozmiary biustonosze, duże stroje kąpielowe rozmiary. Odkryj nasz sklep z bielizną: biustonosze, piżama, majtki. Kupić pościel Online: kołdry, poszwy na kołdry.


Sposoby płatności :
Loading
Trwa ładowanie strony.
172.26.71.205 43166.6972434838 125 PRODUCTION