Marka bielizny, która doskonale oddaje kobiece kształty: figi, stringi, biustonosze, szorty z delikatnej, drobno tkanej bawełny, zupełnie niewidoczne pod ubraniami...to Sloggi.

Sloggi

(78 artykuły)
Domyślnie
Od najtanszego do najdrozszego
Od najdrozszego do najtanszego
Wg najlepszych ocen
Wg rabatów
Przywróć wszystko do stanu wyjściowego
rozmiary
kolory
cena
Wszystko o :
Kładąca na komfort nacisk, marka Sloggi pojawiła się na rynku damskiej bielizny w 1979 roku. Dzięki gamie damskich bawełnianych majtek, wzbogaconych o odrobinę elastanu dla jeszcze większej wygody, Sloggi oparł swój sukces na bardzo wytrzymałej bieliźnie, w której można czuć się swobodnie i bez skrępowania. Kilka lat później, bo w 1986 roku, na rynku pojawiają się męskie slipy Sloggi, wnosząc w dziedzinie męskiej bielizny nowe spojrzenie na komfort mężczyzny. Dzisiaj, można tu znaleźć również biustonosze Sloggi, dzięki którym można dobrać dopasowane zestawy, równie seksowne co przyjemne w noszeniu, lub męskie bokserki. Zatem Sloggi to przede wszystkim praktyczna i trwała bielizna, do noszenia na co dzień i przy uprawianiu sportu, które nie odkształcają się nawet po wielu praniach. Dzisiaj, marka proponuje majtki w wielu różnych stylach i kolorach, majtki modne i zabawne, i odpowiada w ten sposób na wszystkie oczekiwania i potrzeby.
Bezpłatna
dostawa od 250 zł
30 DNI
na zmianę decyzji*
Satysfakcja albo zwrot pieniędzy
Zabezpieczone płatności
100% pewności
172.26.71.204 43418.4144907407 1281 PRODUCTION 125 default_brand
Pour votre demande de financement concernant votre achat sur laredoute.fr, vous allez être redirigé vers la plateforme de Sofinco, marque commerciale de CA Consumer Finance, partenaire de La Redoute.
Confirmer