Legendarna marka Schott stworzona w 1913 roku przez braci Schott zaprasza do odkrycia prawdziwego Nowego Jorku i jego podstawowych praw: witalności i spontaniczności, kreatywności i responsywności, oryginalności i jakości, które marka zawsze potrafiła umieścić w swoich kolekcjach.

Schott

(58 artykuły)
Domyślnie
Od najtanszego do najdrozszego
Od najdrozszego do najtanszego
Wg najlepszych ocen
Wg rabatów
Przywróć wszystko do stanu wyjściowego
rozmiary
kolory
cena
rabaty
Wszystko o :
Firma Schott, założona w 1913 roku w Nowym Jorku przez dwóch synów emigrantów rosyjskiego pochodzenia, braci Irving Schott i Jack Schott, produkuje ubrania skórzane i produkty włókiennicze. Na początku swojej historii, Schott specjalizowała się w produkcji ubrań przeciwdeszczowych, ale dopiero stworzenie słynnej kurtki Perfecto w 1928 roku pozwoliła firmie zyskać światową renomę. Następnie, kolejne skórzane kurtki dołączyły do kolekcji Schott, na przykład nylonowe kurtki marynarskie lub lotnicze. Wciąż produkowane w tej samej amerykańskiej firmie, skórzane kurtki Perfecto Schott stały się nieodzowną częścią garderoby, wiązaną z rock'n'rollem, stylem bad boy, a we Francji z czarnymi kurtkami, następnie z kolei z modą tradycyjną lub z kolekcjami słynnych projektantów takich jak Yves Saint-Laurent. W 2015 roku, skórzane kurtki Schott nadal są modne, a jakość używanej skóry i ponadczasowy krój mogą być noszone w uzupełnieniu grzecznego albo odrobinę rock'n'roll'owego stylu.
Bezpłatna
dostawa od 250 zł
30 DNI
na zmianę decyzji*
Satysfakcja albo zwrot pieniędzy
Zabezpieczone płatności
100% pewności
172.25.71.220 43440.7527083333 1375 PRODUCTION 106 default
Pour votre demande de financement concernant votre achat sur laredoute.fr, vous allez être redirigé vers la plateforme de Sofinco, marque commerciale de CA Consumer Finance, partenaire de La Redoute.
Confirmer