To więcej niż marka, to pierwszy adres dla amatorów sportu! Nike oferuje nieograniczoną wolność ruchu: koszulki polo, t–shirty, spodnie dresowe, trampki, bielizna... dla wszystkich amatorów sportu, mężczyzn, kobiet i dzieci.

Nike

(209 artykuły)
Domyślnie
Od najtanszego do najdrozszego
Od najdrozszego do najtanszego
Wg najlepszych ocen
Wg rabatów
Przywróć wszystko do stanu wyjściowego
rozmiary
kolory
cena
rabaty
Wszystko o :
Nike to nieodzowny specjalista sportu. Ta amerykańska i jedna z najsłynniejszych marek na świecie proponuje sportowe obuwie, ubrania i akcesoria, które pod względem technicznym są bez zarzutu i są jednymi z najwygodniejszych na rynku. To właśnie to połączenie uczyniło z Nike światowego leadera sportu, którego sprzęt sportowy jest używany przez największych sportowców na świecie, takich jak Lebron James w koszykówce, Serena Williams w tenisie czy też Cristiano Ronaldo w piłce nożnej. W każdej dziedzienie sportu, Nike ma do zaoferowania wysokiego poziomu technologie, na przykład takie jak Nike Free TR, ultra lekkie buty do treningu w sali sportowej, czy też słynną technologię Nike Air Max, która dzięki powietrznej poduszeczce w podeszwie amortyzuje wszelkie wstrząsy. Ta amerykańska marka to również symbol sportowej mody. Słynne logo w formie poziomego przecinka znalazło swoje miejsce w dziedzinie sportswearu dzięki wygodzie niezbędnej do uprawiania swojego ulubionego sportu, jak i nowoczesnemu i eleganckiemu designowi, wychodzącemu poza teren sportowy.
Bezpłatna
dostawa od 250 zł
30 DNI
na zmianę decyzji*
Satysfakcja albo zwrot pieniędzy
Zabezpieczone płatności
100% pewności
172.25.71.225 43440.7527083333 1938 PRODUCTION 106 default
Pour votre demande de financement concernant votre achat sur laredoute.fr, vous allez être redirigé vers la plateforme de Sofinco, marque commerciale de CA Consumer Finance, partenaire de La Redoute.
Confirmer