Marka Jonak przywdziewa kobiety w pantofelki od 1964. Kozaki, buty na obcasie z paskiem, botki, szpilki, buty wiązane... Jonak łączy w sobie jakość i kobiecość z elegancją.

Jonak

(87 artykuły)
Domyślnie
Od najtanszego do najdrozszego
Od najdrozszego do najtanszego
Wg najlepszych ocen
Wg rabatów
Przywróć wszystko do stanu wyjściowego
rozmiary
kolory
szczegóły buta
obcas
cena
Wszystko o :
Marka Jonak powstała w 1964 roku, specjalizuje się w dziedzinie obuwia i współpracuje z dużymi sklepami przy dystrybucji swoich modeli. Marka Jonak jest dzisiaj znana na całym świecie i to za sprawą ponad 70 punktów sprzedaży. W każdym nowym sezonie proponuje nowe kolekcje, pozwalając swoim klientom na noszenie wysokiej jakości butów zgodnie z obowiązującymi trendami. Projektanci pracują nad różnymi typami butów praktycznych, lecz zawsze o wysokiej jakości, przeznaczonych dla nowoczesnych i eleganckich kobiet. Począwszy od kozaków Jonak, przez baletki, a skończywszy na modelach trampek, firma ta stanowi na rynku obuwniczym gwarancję jakości. Jonak stawia sobie za cel możliwość zaoferowania wszystkim kobietom wysokiej jakości skóry oraz wcześniej sprawdzone kroje butów, dla jeszcze większego komfortu i zawsze modnego wyglądu.
Bezpłatna
dostawa od 250 zł
30 DNI
na zmianę decyzji*
Satysfakcja albo zwrot pieniędzy
Zabezpieczone płatności
100% pewności
172.26.71.207 43440.7527083333 1359 PRODUCTION 106 default
Pour votre demande de financement concernant votre achat sur laredoute.fr, vous allez être redirigé vers la plateforme de Sofinco, marque commerciale de CA Consumer Finance, partenaire de La Redoute.
Confirmer